Zaufali nam m. in.:

Zaufali nam także:

  • Jadwiga Dolega
  • Anna Rzepecka
  • Alicja Bębas
  • Małgorzata Majcherczyk
  • Robert Walas
  • Mateusz Brygoła
  • Marcin Starzyński

Referencje

CROMODORA  WHEELS sp. z.o.o.

Prokuratura Regionalna w Krakowie

Opinie

Pan Mecenas Piotr Świerczyński wykonywał obsługę stałą Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminnego Ośrodka Zdrowia w Łopusznie w okresie od czerwca 2019 r. do stycznia 2020 r. Była ona świadczona na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, uwzględniającym profesjonalizm zawodu radcy prawnego a także terminowość zlecanych zadań. Śmiało mogę dalej polecać jego usługi.

Dyrektor SP ZOZ GOZ w Łopusznie
Lek. med. Grzegorz Mila

Pan Mecenas Piotr Świerczyński wykonywał obsługę CK INVESTMENT sp. z o.o. sp. k. w Kielcach w okresie od lutego 2018 r. do listopada 2019 r. Była ona świadczona na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, uwzględniającym profesjonalizm zawodu radcy prawnego a także terminowość zlecanych zadań. W jej ramach Pan Mecenas doprowadził m.in. do skutecznego zniesienia współwłasności pomiędzy spółkami, co umożliwiło uzyskanie od Prezydenta Miasta Kielce zaświadczeń o samodzielności lokali. Śmiało mogę dalej polecać jego usługi innym deweloperom.

Prezes CK INVESTMENT sp. z o.o.
Robert Koczotowski

Pan Mecenas Piotr Świerczyński wykonywał obsługę MRK POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Kielcach w okresie od lutego 2018 r. do listopada 2019 r. Była ona świadczona na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, uwzględniającym profesjonalizm zawodu radcy prawnego a także terminowość zlecanych zadań. W jej ramach Pan Mecenas doprowadził m.in. do wydania przez Naczelny Sąd Administracyjny pierwszych orzeczeń na gruncie przepisu art. 2 ust. 1a ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali, co rozwiązało definitywnie problem uzyskania przez spółkę zaświadczeń o samodzielności lokali. Śmiało mogę dalej polecać jego usługi innym deweloperom.

Prezes MRK POLSKA sp. z o.o.
Robert Koczotowski